Apie Mus

UAB „Donmartas“ – Jūsų patikimas partneris!

Esame įmonė, užsiimanti komercinio transporto dalių prekyba, kuri gali pasiūlyti naujausios kartos prekių bei teikti senesnių modelių transporto detalių. Sukaupę beveik 10 metų patirties, laikomės aukščiausių klientų aptarnavimo standartų. Mūsų stiprybė – profesionalus požiūris į darbą, kvalifikuotas personalas, užsitarnautas klientų pasitikėjimas.

Dirbame Jūsų sėkmei, todėl išskirtinai rūpinamės klientų poreikiais. Greitai ir kokybiškai vykdome įvairaus pobūdžio užsakymus, atitinkančius verslo partnerių poreikius ir įmonės veiklos specifiką. Didžiuojamės, kad per bendrovės gyvavimo metus išplėtojome nuolatinį ir glaudų bendradarbiavimą su užsienio partneriais, kas mums leidžia pasiūlyti įvairias transporto detales kiekvienam klientui.

Vizija. Moderno – nuolat tobulėjantis, aukščiausių klientų aptarnavimo standartų besilaikantis patikimas Jūsų partneris, kuris ne tik lyderiauja rinkoje, bet ir teikia reikalingiausias paslaugas ir prekes klientams

Misija. Įvertinę sukauptą patirtį, novatoriškais sprendimais kuriame pridėtinę vertę klientams taip patenkindami profesines komandos ambicijas.

Vertybės
 Darbuotojai – įmonės veidas, protas ir širdis. Esame stipri komanda, kurią sudaro kvalifikuoti, motyvuoti, atsakingi ir lojalūs darbuotojai. Tai atviri žmonės, kurie iššūkius priima kaip būtiną sąlygą tobulėti.
 Profesionalumas – kelias į sėkmę. Greitai, kokybiškai priimame novatoriškus technologinius sprendimus, kad sukurtume didžiausią vertę. Vertiname profesionalų požiūrį į darbą ir siekiame aukščiausios gaminių kokybės. Nuolatos tobulėjime ir efektyviname veiklą.
 Patirties tęstinumas – išsaugome, tai, kas geriausia, dalinamės sukaupta patirtimi ir praktinėmis žiniomis, bet nebijome žengti koja kojon su naujausiomis idėjomis, technologijomis ir inovacijomis.
 Lankstumas – būtina sąlyga, kad įgyvendintume verslo partnerių poreikius atitinkančius užsakymus ir tobulėtume patys. Atsižvelgiame į partnerių pageidavimus ir norus, kvalifikuotai patariame ir padedame išspręsti visus rūpimus klausimus.
 Partnerystė – modernaus verslo pagrindas. Žengiant į priekį, daugiau pasiekti padeda bendraminčiai – itin vertiname įvairiapusį bendradarbiavimą su partneriais.

Donmartas © All Rights Reserved.2018